fbpx

Заняття

 • Web-дизайн: створення сайтів

  Web-дизайн: створення сайтів

  200₴

  Web-дизайн: створення сайтів

  Професія веб-дизайнера вимагає креативного мислення та технічних навичок, таких як ескізне проєктування та вміння створювати адаптивний дизайн. Курс допоможе учням попрактикуватися у створенні сайтів, знайти свої сильні сторони та визначитись із професією.

 • «Комп’ютерне ДНК» (Ком. грамотність; PS, Ai; Python; Web-майстер)

  «Комп’ютерне ДНК» (Ком. грамотність; PS, Ai; Python; Web-майстер)

  200₴

  «Комп’ютерне ДНК» (Ком. грамотність; PS, Ai; Python; Web-майстер)

  Це не просто заняття – це вже необхідність. Курс розроблений спеціально для дітей та підлітків, познайомити їх з можливостями комп’ютерної техніки, підготовити до старших класів, вивчити популярні напрямки, та дає можливість визначитись з майбутньою професією. Курс розраховано на 4 семестри, в кожному із них учні вивчатимуть різні напрямки, такі як: * Комп’ютерна грамотність – Персональний […]

 • Курс “Графічний Дизайнер”

  Курс “Графічний Дизайнер”

  200₴

  Курс “Графічний Дизайнер”

  Якщо Ви хочете направити творчий потенціал вашої дитини в потрібне русло та розвинути корисні навички, які знадобляться як зараз, так й в майбутньому? Тоді записуйтеся на наш курс «Графічний дизайнер».

 • Юний Кодер

  Юний Кодер

  200₴

  Юний Кодер

   Ми думали, як створити такий курс, щоб він став яскравою і незабутньою подією в житті кожного юного програміста. Адже багато в чому від першого знайомства з кодом залежить подальший інтерес до цього напрямку.  Для цього ми й створили курс програмування «Юний Кодер».

 • Gamer (Створення та програмування ігор Roblox, Scratch)

  Gamer (Створення та програмування ігор Roblox, Scratch)

  200₴

  Gamer (Створення та програмування ігор Roblox, Scratch)

  Створити гру для Roblox –  означає втілити в життя найсміливіші задуми. Адже вона може бути абсолютно будь-якою: тільки учні вирішують, який у неї буде сюжет і хто стане головним персонажем.

 • Онлайн курс «Lego Designer»

  Онлайн курс «Lego Designer»

  Безкоштовно

  Онлайн курс «Lego Designer»

   Курс розроблено спеціально для маленьких дослідників, які пізнають сучасний світ — наші заняття не тільки спосіб весело провести час, а й навчитися проєктувати, й СТВОРЮВАТИ найяскравіші фантазії вашого малюка за допомогою віртуального конструктора 3D- моделей LEGO Designer.

 • Швидкочитання

  Швидкочитання

  Безкоштовно

  Швидкочитання

  Швидкочитання — це навички швидкої обробки будь-якої інформації з повним її запам’ятовуванням (за методикою Шаміля Ахмадуліна)

 • Підготовка до школи з Lego Education

  Підготовка до школи з Lego Education

  200₴

  Підготовка до школи з Lego Education

  У рамках курсу з дошкільнятами коротко вивчать всі необхідні першачку навички, а цікаві та веселі уроки швидко дадуть потрібний результат. Ми залучаємо дітей у навчальний процес, пробуджуємо природну допитливість дитини, прищеплюємо інтерес до навчання за допомогою спеціально розроблених методик Lego Education з математики, мови, читання, письма, логіки, мислення.

 • Лего Старт

  Лего Старт

  200₴

  Лего Старт

  Цей курс призначений для наймолодших винахідників, які роблять перші спроби у створенні власних конструкцій з Lego. Він заохочує природну допитливість дітей і їх бажання створювати, вивчати й досліджувати світ навколо.

 • Перші відкриття

  Перші відкриття

  200₴

  Перші відкриття

  Курс призначений для дітей, які вже вдало збирають моделі із великих блоків Lego Duplo та мають уявлення про розмір, форму та колір деталей.

 • Моделювання з Lego education

  Моделювання з Lego education

  200₴

  Моделювання з Lego education

  Курс розроблений для дітей, які прагнуть створювати цікаві, більш складні різноманітні моделі елементів навколишнього середовища зі спеціальних наборів від LEGO® Education, за схемами збирання на планшетах.

 • Англійська мова з Lego Education

  Англійська мова з Lego Education

  200₴

  Англійська мова з Lego Education

  Запрошуємо хлопчиків та дівчаток на суперзахопливий курс вивчення англійської мови з Lego. Цей курс – ідеальне поєднання яскравих елементів Lego, розвитку мовних навичок, цікавих творчих завдань.

 • Перворобот

  Перворобот

  200₴

  Перворобот

  Перше знайомство з робототехнікою, перші кроки у програмуванні та управлінні роботом, перші спроби у створенні свого механізму – все це курс “Перворобот” для дітей від 5 років. Завдяки вбудованим датчикам, наші роботи мають велику кількість можливостей, які не залишать дітей байдужими до вивчення нових технологій і  спонукатимуть до навчання.

Пн - Пт (10.00 – 20.00)
Сб - Вс (10.00 – 18.00)

 • м. Дніпро, просп. Гагаріна, 95а
 • +38 (098) 095-62-09;
     +38 (099) 360-06-13

 • м. Дніпро, просп. Героїв, 12
 • +38 (066) 629-11-29;
     +38 (096) 805-30-83

 • м. Новомосковськ вул. Гетьманська, 20
 • +38 (067) 733-75-85;