Курси

 • Підготовка до школи з Lego Education

  Підготовка до школи з Lego Education

  150₴

  Підготовка до школи з Lego Education

  У рамках курсу з дошкільнятами коротко вивчать всі необхідні першачку навички, а цікаві та веселі уроки швидко дадуть потрібний результат. Ми залучаємо дітей у навчальний процес, пробуджуємо природну допитливість дитини, прищеплюємо інтерес до навчання за допомогою спеціально розроблених методик Lego Education з математики, мови, читання, письма, логіки, мислення.

 • Лего Старт

  Лего Старт

  150₴

  Лего Старт

  Цей курс призначений для наймолодших винахідників, які роблять перші спроби у створенні власних конструкцій з Lego. Він заохочує природну допитливість дітей і їх бажання створювати, вивчати й досліджувати світ навколо.

 • Перші відкриття

  Перші відкриття

  150₴

  Перші відкриття

  Курс призначений для дітей, які вже вдало збирають моделі із великих блоків Lego Duplo та мають уявлення про розмір, форму та колір деталей.

 • Моделювання з Lego education

  Моделювання з Lego education

  150₴

  Моделювання з Lego education

  Курс розроблений для дітей, які прагнуть створювати цікаві, більш складні різноманітні моделі елементів навколишнього середовища зі спеціальних наборів від LEGO® Education, за схемами збирання на планшетах.

 • Англійська мова з Lego Education

  Англійська мова з Lego Education

  150₴

  Англійська мова з Lego Education

  Запрошуємо хлопчиків та дівчаток на суперзахопливий курс вивчення англійської мови з Lego. Цей курс – ідеальне поєднання яскравих елементів Lego, розвитку мовних навичок, цікавих творчих завдань.

 • Перворобот

  Перворобот

  150₴

  Перворобот

  Перше знайомство з робототехнікою, перші кроки у програмуванні та управлінні роботом, перші спроби у створенні свого механізму – все це курс “Перворобот” для дітей від 5 років. Завдяки вбудованим датчикам, наші роботи мають велику кількість можливостей, які не залишать дітей байдужими до вивчення нових технологій і  спонукатимуть до навчання.

 • Базова Робототехніка Wedo2.0

  Базова Робототехніка Wedo2.0

  199₴

  Базова Робототехніка Wedo2.0

  Робототехніка для дітей LEGO WeDo 2.0 не просто дозволяє дітям створювати красиві моделі – учні програмують їх поведінку, навчаючись працювати з контролером, датчиком нахилу, шестернями, двигуном та іншими елементами.

 • Робототехніка Scratch

  Робототехніка Scratch

  199₴

  Робототехніка Scratch

  Це логічне продовження яскравого пізнавального курсу «Базова Робототехніка WeDo2.0». Другий рівень відкриває нові можливості з мовою програмування Scratch, більше реалізації творчих ідей Вашої дитини. За допомогою цієї мови програмування можна «оживити» свого робота, створити власну анімацію, мультфільм, листівку і навіть гру, в яку можна грати разом із своїм другом. 

 • Робототехніка EV3

  Робототехніка EV3

  199₴

  Робототехніка EV3

  LEGO Mindstorms EV3 – це інноваційний конструкторський набір для створення програмованих роботів. Це повноцінна платформа для вивчення робототехніки, яка дозволяє учням легко і просто вдосконалювати свої знання в області інформатики, фізики, технології та математики.

 • Інженер Робототехніки

  Інженер Робототехніки

  199₴

  Інженер Робототехніки

  Це захопливі освітні рішення, які з’єднують нудну теорію з підручників з фізики, технології, навколишнього світу і математики з фактами й прикладами з реального життя.

 • Програмування Python (Mindstorms EV3)

  Програмування Python (Mindstorms EV3)

  199₴

  Програмування Python (Mindstorms EV3)

  Python – дуже універсальна текстова мова програмування, яка також сумісна з неймовірними роботами від Lego Mindstorms EV3. Python – це популярна мова комп’ютерного програмування, яка відома своєю простотою у вивченні та володіє високою читабельністю. Програмісти використовують Python для розробки всього, від новітніх додатків до програмного забезпечення для бізнесу.

 • Курс «ПК з 0»

  Курс «ПК з 0»

  150₴

  Курс «ПК з 0»

  Програма навчального курсу розроблена спеціально для початківців користувачів. Всього за 10 занять Ви зможете освоїти ази комп’ютерної грамотності та практичні навички роботи з ПК.

 • Курс «Спідкубінг»

  Курс «Спідкубінг»

  150₴

  Курс «Спідкубінг»

  Абсолютно новий курс для дітей «Спідкубінг».
  Ми не тільки навчимо збирати кубик Рубика, але і будемо максимально сприяти розвитку дитини в цілому.

Пн - Пт (10.00 – 20.00)
Сб - Вс (10.00 – 18.00)

 • м. Дніпро, вул. Жуковського, 1
 • +38 (098) 095-62-09;
     +38 (099) 360-06-13

 • м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 124
 • +38 (066) 629-11-29;
     +38 (096) 805-30-83